Vážení zákazníci, vzhledem ke stavebnímu rozšiřování servisního a opravárenského zázemí naší firmy pozastavujeme servisní činnost.
 

 Omlouváme se a děkujeme za pochopení ELPISTea

 

SERVIS motorů a zahradní, lesní a komunální techniky.

Opravujeme a servisujeme většinu značek zahradní, lesní a komunální techniky včetně oprav, servisu a generálních oprav motorů všech značek.

V případě, že nás nemůžete navštívit a stroj dovézt, spojte se s námi a domluvte si odvoz stroje do opravy nebo servisu naší sběrnou službou. Po opravě Vám stroj přivezeme zpět.

Pošlete-li do našeho servisu stroj k opravě, máte v případě opravy dopravu zpět  ZDARMA.

 

Firmy, autoservisy, technické, zahradní služby a společnosti zahrádkářů či jiní zájemci mohou využít naší pojízdné technické pomoci. Náš technik Váš problém navštíví přímo na místě a odstraní problém se strojem. Budeli stroj vyžadovat větší opravu, bude převezen přímo do našeho servisu k opravě.

Využijte tuto nabídku také k pravidelné údržbě Vašeho strojního parku přímo na Vaší adrese, doprava je od 5 kusů servisované nebo opravované techniky ZDARMA.

 Sběrná služba platí pro velkou Prahu, ostatní jen na domluvě.

Informace o volných termínech a objednávky technické pomoci na telefonu 777 200 791 nebo e-mailem:dily@elpis.cz  . 

  Opravujeme motory a zajišťujeme ND pro tyto značky traktorové techniky:

 

Ag-Chem, Allgaier,  Antonio Carraro, Belarus, Bungartz, Case – IH, Challenger, Claas, Crystal, David Brown, Deutz – Fahr, Doppstadt, Eicher, Fendt, Fiat, Ford, Fortschritt, Goldoni, Hanomag, Holder, Huirlimann, Hurlimann, Iseki, JCB, John Deere, Kirovets, Kramer, Kubota, Lamborghini, Landini, Leyland Marshall, Limb, Lindner, MAN, Massey Ferguson, McCormick, Mc Cormick, Mercedes Benz, New Holland, Nordtrak, Normag, Porsche, Renault, Same, Schlueter, Schluter,  Steyr, Terrion, Valtra, Valmet, Volvo, Zanello, Zetor,

     

                                                                                                                                 Váš ELPIS Team.

 

 

 

 


Webnode

Kontakt

MOTOR-ELPIS s.r.o.

MOTOR-ELPIS s.r.o. OPRAVA-PRODEJ-SERVIS motorů všech značek. Prodej a oprava zahradní, lesní a komunální techniky. Krystalová 7, 196 00-Praha 9.

777 200 791


Aktualizace: 1.9.2012

 


Otvírací doba:

Vážení zákazníci, z důvodu rozšiřování kapacitních prostorů jsme nuceni pozastavit činnost internetového obchodu, servisu zahradní a komunální techniky a brusírny. Děkujeme za pochopení a budeme se na Vás těšit již letos.

ELPIS Team


 


Novinky

29.06.2011 15:40

Nové zakázky

    Vážení zákazníci, vzhledem ke stavebnímu rozšiřování servisního a opravárenského zázemí naší firmy  pozastavujeme servisní činnost.    Omlouváme se a děkujeme za pochopení ELPISTeam  

Celý článek

—————

04.06.2011 20:41

Zrušené soboty

Pro malý zájem o sobotní prodejní dobu byla tato služba ZRUŠENA.    

Celý článek

—————